TREE ROPE pro houpací sítě

20. 4. 2016
TREE ROPE pro houpací sítě

Se sadou TREE ROPE zavěsíte houpací síť velice snadno. Délku lana lze pomocí systému inteligentních háčků (SmartHooks) lehce uzpůsobit. Sada je nejen velmi praktická, ale i odolná proti povětrnostním vlivům. Všechny díly setu jsou 100% vyrobené v Německu.

Novinka v houpacích sítích - La Siesta Hawaii

23. 3. 2016
Novinka v houpacích sítích - La Siesta Hawaii

Houpací síť s rozpěrnou tyčí Hawaii ztělesňuje nezaměnitelný Aloha spirit - v retro designu s klasickým květinovým vzorem z 50. let. Integrovaný polštářek a polstrované lůžko poskytuje jedinečný relaxační zážitek

Novinka pro léto 2015 - houpací síť Florida

22. 6. 2015
Novinka pro léto 2015 -  houpací síť Florida

Novinkou tohoto léta je síť pro jednoho FLORIDA, kterou máme v zářivých barvách aqua, berry a kiwi. Je zejména pro ty  zákazníky, kteří preferují jednoduchý design.

Dětská síť La Siesta Yayita

14. 3. 2016
Dětská síť La Siesta Yayita

Velmi pohodlný a praktický pomocník pro spánek a pohodlí vašeho miminka. Tato kojenecká houpací sedačka kopíruje tvar těla nemluvněte, které je bezpečně obklopeno ze všech stran. Houpání navozuje dítěti přirozený pocit prenatálního období, což přispívá jeho psychickému vývoji. Dětská síť je vyrobena ze 100% bio bavlny, která se nežmolkuje, je pevná. Můžete jej používat od narození cca do 15 měsíců. Dětskou síť je možné zavěsit doma, na zahradě nebo vzít s sebou na cesty. Dětská síť Yayita uspí i to nejnezbednější mimčo.

Houpací síť Palacio

20. 5. 2015
Houpací síť Palacio

Houpací síť pro dvě osoby v přírodním provedením s tyčemi všechny okamžitě okouzlí svou nepřehlédnutelnou vznešeností. Obrovská lehací plocha ozdobená třásněmi se vzorem nabízí pohádkový odpočinek. 

Houpací síť Star set candy

3. 4. 2015
Houpací síť Star set candy

Cenově zvýhodněný komplet houpací sítě s tyčemi v barvě candy v kombinaci se stojanem z ohýbaného smrkového dřeva. Rozměry: cca 358 x 113 x 105 cm, Hmotnost: cca 15 kg